Campagne cichorei week later
De verwerking van cichorei bij de fabriek van Sensus in Roosendaal begint op 7 september, dat is een week later dan aanvankelijk gepland.

Door het koude voorjaar is de cichorei achtergebleven in ontwikkeling, meldt de agrarische dienst van Sensus.
Met het uitstellen van de campagne krijgen de percelen cichorei langer de gelegenheid om uit te groeien. Het is dan wel belangrijk dat het gewas gezond blijft.
Echte meeldauw
Sensus adviseert cichoreitelers om hun gewas te controleren op echte meeldauw. Deze bladschimmel kan een opbrengstderving veroorzaken van meer dan 10 procent.
Zeker bij warm weer overdag gevolgd door dauw in de nacht kan een aantasting zich snel uitbreiden. Het advies is om bij een beginnende aantasting een bespuiting met Flint uit te voeren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #48481
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Tractor 6120M (BV) #692391
Gebruikt, P.O.A.
-
Husqvarna Zitmaaier / tuintrekker R318X (LH) #39507
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (LH) #145291
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %