Wakker Dier: Stoppen met kiloknaller
Wakker Dier roept supermarkten op om te stoppen met de kiloknallers van vlees. Ze publiceerde het rapport Stop met kiloknallen. Boeren zijn het kind van de rekening bij het stunten met goedkoop vlees.
Wakker Dier publiceerde het rapport 'Stop met Kiloknallen' en startte een televisiecampagne. Ze stelt dat de grote supermarkten door het vlees voor dumpprijzen aan te bieden een negatieve invloed hebben op de veehouderij.
'Door vlees voor dumpprijzen aan te bieden zetten de machtige supers grote druk op de veehouderij om steeds goedkoper en efficiënter te produceren', stelt Wakker Dier.
Lage prijzen worden afgewenteld op de boer. Daardoor is volgens hen het aantal boeren drastisch verminderd en het aantal dieren per bedrijf enorm toegenomen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320M
2011, P.O.A.
-

New Holland TN75S
2001, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (HIL) #692702
Gebruikt, € 5.247
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Donderdag6° / 1°75 %
-
Vrijdag4° / 0°80 %
-
Zaterdag2° / -1°75 %













