Bayer koopt Indiaas zaadbedrijf
Bayer CropScience maakt maandag bekend dat een overeenkomst is getekend voor de overname van SeedWorks India gevestigd in Hyderabad.
Het Indiaas zaadbedrijf is gespecialiseerd in het telen, produceren en vermarkten van hybridezaden van tomaat, chilipeper, okra en pompoen. De financiële voorwaarden zijn niet bekend gemaakt.
180 medewerkers
SeedWorks India is opgericht in 1998 en heeft vestigingen voor onderzoek en zaadbewerking in Bangalore en Hyderabad. De onderneming heeft 180 medewerkers in dienst en verkoopt haar zaden onder het merk US Agriseed aan telers in heel India.
In het boekjaar 2013-2014 had de onderneming een omzet van 12 miljoen euro. De aankoop zal het groentezaadbedrijf van Bayer CropScience in India versterken.
Merk Nunhems
De overname wordt naar verwachting begin juli afgerond. Uiteindelijk zullen de activiteiten van SeedWorks India in het netwerk van Bayer CropScience worden geïntegreerd en bestaande en toekomstige soorten op de markt worden gebracht onder Bayers merk Nunhems.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-
JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (MID) #694705
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt Former 920C middenafleg hark
Nieuw, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BEN) #692327
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag17° / 12°90 %