Enquête over emissie in open teelten
Twee studenten van de HAS Hogeschool gaan de komende weken een enquête uitvoeren over de emissie van gewasbeschermingsmiddelen op landbouwbedrijven.
Zij doen dit vanwege een project voor Bayer CropScience. Doel is te onderzoeken wat de effecten zijn van diverse innovaties en maatregelen op de terugdringing van de emissie van gewasbeschermingsmiddelen.
Verder willen de studenten, Bart Kellenaers en Emiel Kusters, peilen in welke mate de bewustwording van de agrarische ondernemers is veranderd in de afgelopen vijftien jaar.
Meningen en ervaringen
Op basis van de enquête moet een beeld ontstaan van het emissieprobleem in de open teelten en de maatregelen die zijn genomen. Ook zijn de studenten benieuwd naar de meningen, ervaringen en bevindingen van de boeren.
De enquête wordt digitaal verstuurd. Onder de deelnemers wordt een Phytobac verloot, die is aangeboden door Bayer. De resultaten van de enquête worden in de loop van de zomer verwacht.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BEN) #692431
Gebruikt, € 9.082
-

Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MOL) #692924
Gebruikt, € 5.644
-

RS330 VRF
Gebruikt, € 750
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Vrijdag6° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %
-
Zondag11° / 8°90 %












