DMK-prijs voor DOC-leden
DMK stelt aan DOC Kaas de melkprijs beschikbaar die het Duitse bedrijf aan haar leden uitbetaalt. Dat stelt DOC naar aanleiding van de voorgenomen fusie.
DOC Kaas keert dit melkgeld volgens de eigen melkprijssystematiek uit aan leden, gebaseerd op het geleverde vet en eiwit. Zaken als duurzaamheid- en kwantumtoeslag en Inhouding coöperatieve regelingen blijven gehandhaafd volgens leveringsvoorwaarden van DOC.
De coöperatie start komende week, op 20 april, met de tweede serie ledenbijeenkomsten over de voorgenomen fusie van DOC en DMK (Deutsches Milchkontor).
Hoge opkomst
Arjan Schimmel, voorzitter van DOC Kaas, geeft aan dat de eerste ronde ledenbijeenkomsten goed is verlopen. Er was een hoge opkomst. 'De reacties zijn wisselend. Sommigen zijn heel positief en anderen kritisch en hebben vragen, met name over de gevolgen.'
· Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Lotus 1325 schudder
2006, € 4.950
-

New Holland T6.180 DC
Nieuw, P.O.A.
-

John Deere 8320RT trekker. (HIL) #28525
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










