Trekkerprotest boeren bij Gent-Wevelgem
Tijdens de wielerklassieker Gent-Wevelgem protesteren Belgische boeren zondag met hun trekker tegen grote bedreigingen voor de toekomst van de landbouw.

'Drie zaken raken ons in het boerenhart en in de portemonnee', geven landbouworganisaties ABS en Boerenbond aan.
'Dat zijn de natuurdoelstellingen die onze toekomst afpakken, de onrealistische erosiemaatregelen en de onleefbare prijzen van landbouwproducten.'
Zwarte vlaggen
Naast het trekkerprotest worden er aan de boerderijen langs het parcours zwarte vlaggen geplaatst. Boerenbond heeft ook een affiche laten maken om uit te delen aan wielerfans.
Daarop is een reusachtige boom te zien die een boerderij vertrappelt, naast de slogan ‘Stop de waanzin. Boeren eisen volwaardige toekomst’.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker Sherpa (HA) #28791
Gebruikt, € 15.950
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker Sherpa (MM) #28588
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X147R (HG) #275222
Gebruikt, € 4.999
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %