Vlaming Peter Broeckx voorzitter CRV
Vlaming Peter Broeckx (51) is benoemd tot voorzitter van de Raad van Commissarissen van CRV. Broeckx heeft een melkveebedrijf in het Belgische Dessel en volgt Kees Gorter uit Makkinga op.

In 1998 werd Broeckx voorzitter van de Vlaamse Rundveeteelt Vereniging (VRV). Uit de samenwerking tussen VRV en de Nederlandse coöperatie CR Delta ontstond het huidige CRV.
Naast zijn activiteiten in de fokkerijsector was Broeckx ook jarenlang actief bij Boerenbond. Hij trad er in 2000 toe tot het hoofdbestuur en was van 2005 tot 2013 de eerste ondervoorzitter.
Vlaams Centrum voor Agro- en Visserijmarketing
Tot de vele bestuurlijke functies die Broeckx bekleedde, hoort ook het voorzitterschap van het Vlaams Centrum voor Agro- en Visserijmarketing, dat hij sinds 2007 bekleedt.
Tegelijkertijd met Broeckx werd Kurt Faes (45) uit het Belgische Meer benoemd in de Raad van Commissarissen. Linda de Groot (48) uit het Overijsselse Rossum werd benoemd in het hoofdbestuur van CR Delta.
Zij volgt Pieter van der Grift uit Bunnik op. Als lid van het hoofdbestuur wordt zij tevens commissaris binnen de raad van commissarissen van CRV en wordt daarmee de eerste vrouwelijke commissaris van de veeverbeteringsorganisatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-
Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-
Lemken Vari-Opal 7 3 schaar ploeg (OLD) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon DMP3001TC achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Donderdag15° / 10°30 %
-
Vrijdag14° / 10°10 %
-
Zaterdag12° / 6°5 %