CRV naar Werpsterhoek bij Leeuwarden
Veeverbeteringsorganisatie CRV verhuist naar knooppunt Werpsterhoek bij Leeuwarden. Dat maakte de organisatie gisteren bekend in de ledenraad.

Het complex wordt vlakbij de Dairy Campus gebouwd. CRV wil in de loop van 2015 met de bouw van het complex starten. Het bestaat uit laboratoria, kantoorruimtes en stallen voor driehonderd koeien, waar vijftien research- en laboratoriummedewerkers gaan werken.
CRV koopt de locatie van provincie Fryslân.
Gedeputeerde Johannes Kramer: 'We zijn trots dat CRV Fryslân als innovatieve zuivelprovincie op waarde schat en zich hier wil vestigen. We verwelkomen een wereldspeler op het gebied van veeverbetering.'
De locaties in Terwispel en het Overijsselse Harfsen worden gesloten.
Centrale As
Boeren die vanwege de Centrale As moeten wijken, wil provincie Fryslân de gelegenheid bieden om naar de CRV-locatie in Terwispel te gaan, geeft een woordvoerder van provincie Fryslân aan. 'De ammoniakrechten blijven in Terwispel.'
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor, compact 1026R (HA) #24630
Gebruikt, € 24.890
-
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %