Peter Broeckx kandidaat-voorzitter van CRV
Peter Broeckx (51) is kandidaat voor het voorzitterschap van CRV. Broeckx is melkveehouder in het Belgische Dessel en beschikt over grote bestuurlijke ervaring. Hij is één van de grondleggers van het huidige CRV.
Na het vertrek van de vorige voorzitter Kees Gorter startte de Raad van Commissarissen van CRV een selectieprocedure voor een nieuwe voorzitter.
Bestuurlijk heeft Peter Broeckx een grote staat van dienst, zowel binnen als buiten de veeverbetering.
VRV
Broeckx werd in 1998 voorzitter van de Vlaamse Rundveeteelt Vereniging (VRV). Uit de samenwerking tussen VRV en CR Delta ontstond CRV.
De kandidaat-voorzitter is daarmee één van de grondleggers van CRV, waar hij tussen 2002 en 2007 al vicevoorzitter van de Raad van commissarissen was.
Boerenbond
Naast de veeverbetering was Peter Broeckx jaren actief in de Boerenbond, de Vlaamse agrarische belangenorganisatie.
Op 12 maart wordt Broeckx officieel als kandidaat-voorzitter voorgedragen tijdens de gezamenlijke vergadering van de ledenraad van CR Delta en de algemene vergadering van VRV.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6110R trekker #23 (ETT) #60581
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Donderdag16° / 5°5 %
-
Vrijdag17° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 6°10 %













