Nieuwe asbestregeling boost zonnepanelen
De helft van de achthonderd aanvragen in kader van stimuleringsmaatregel 'Asbest eraf, zonnepanelen erop' is toegekend na verruiming van de regeling op 1 juli 2014.

Stimuleringsmaatregel 'Asbest eraf, zonnepanelen erop' startte juli 2013. Een kwart van de aanvragen die na de verruiming zijn ingediend, komt van voormalige agrarische ondernemingen en eigenaren van een voormalig agrarisch bouwblok.
Het ministerie van Infrastructuur en Milieu en de provincies besloten dit jaar de regeling aantrekkelijker te maken. Op dat moment bedroeg het aantal aanvragen vierhonderd, per 1 december staat de teller op achthonderd.
Die zorgen samen voor de verwijdering van ruim 800.000 vierkante meter asbestdak en ongeveer 3,7 miljoen euro aan uitgekeerde subsidie. Het totaal aan uitgekeerd subsidiegeld per provincie varieert van 10 tot 40 procent van het beschikbare budget.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ETT) #692320
Gebruikt, € 4.999
-
Lemken Karat 10-300 cultivator (ZAN) #75861
Gebruikt, € 14.959
-
Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Dinsdag17° / 12°80 %
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %