Vergoeding pluimveehouder Hekendorp
Pluimveehouder Piet Wiltenburg in Hekendorp is de eerste ondernemer die van het ministerie van Landbouw een schadeloosstelling ontvangt vanwege de uitbraak van vogelgriep.

Wiltenburg was de eerste pluimveehouder van dit jaar waar de vogelgriep uitbrak. De schade wordt niet helemaal vergoed. De pluimveehouder ontvangt de dagwaarde van zijn 150.000 geruimde kippen. De kosten voor ontsmetting betaalt de overheid niet.
Zoeterwoude
Zondag werd bekend dat er opnieuw vogelgriep is ontdekt, dit keer in het Zuid-Hollandse Zoeterwoude. De uitbraak in Hekendorp was de eerste dit jaar.
Vervoersbeperkingen
Ondanks het nieuwe geval van vogelgriep blijft de vakbond voor pluimveehouders zich hard maken voor een opheffing van de vervoersbeperkingen. Omdat pluimvee en eieren maar zeer beperkt vervoerd mogen worden, lopen boeren inkomsten mis.
· Volg de actuele berichtgeving via Dossier Vogelgriep
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692666
Gebruikt, € 3.950
-
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X940 (HA) #31419
Gebruikt, € 16.500
-
Lemken Ploeg Juwel 8 (ZND) #517314
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %