Léon Faassen nieuwe voorzitter LLTB
Léon Faassen (52) uit Reuver is gisteren benoemd als nieuwe LLTB-voorzitter. Daarmee volgde de ledenraad de voordracht van het bestuur van de Limburgse Land- en Tuinbouworganisatie.
Faassen is directeur-eigenaar van Faassen-Hekkens Boomkwekerijen BV en onder meer bestuurslid van LLTB-vakgroep Boom- en Vaste Plantenteelt.
Hij deed werkervaring op bij boomkwekerijen in Nederland, Zweden, Duitsland, Frankrijk en de Verenigde Staten.
EFNA-president
Naast zijn bestuursfunctie bij de LLTB-vakgroep Boom- en Vaste Plantenteelt is Faassen president van de European Forest Nursery Association (EFNA) en bestuurslid van de LTO Cultuurgroep Bos en Haagplantsoen.
Faassen is lid van Anthos, een organisatie die wereldwijd de handel in bloembollen en boomkwekerijproducten vertegenwoordigt. Hij is gehuwd en heeft samen met Guusje twee kinderen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6250R trekker (WOL) #689260
Gebruikt, P.O.A.
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL











