De Tweede Kamer wil informatie over de verschillen tussen de berekeningen en de feitelijke metingen van ammoniakemissie. Staatssecretaris Sharon Dijksma liet onderzoek doen naar de oorzaken van het ammoniakgat, maar de resultaten wil ze eerst bespreken met de provincies en met de minister van I&M.
De Eerste Kamer ruziede er al over met Dijksma, en het tv-programma 1Vandaag en dagblad De Telegraaf besteedden er aandacht aan. Dinsdag drong Jaco Geurts (CDA) in de Tweede Kamer aan op duidelijkheid. Een Kamermeerderheid steunde zijn verzoek om een debat met Dijksma. ‘Want we zijn wel een tijdje op het verkeerde been gezet’, aldus Gerard Schouw (D66).
Kamervoorzitter Anouchka Van Miltenburg beloofde het debat te zullen inplannen. Volgens haar lukt dat echter niet op korte termijn.
Daarom is het verzoek naar Dijksma gestuurd om nog voor de behandeling van de landbouwbegroting, over twee weken, een brief naar de Kamer te sturen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-
Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-
Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-
Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag33° / 18°65 %
-
Donderdag22° / 15°20 %
-
Vrijdag23° / 11°15 %