Voorlopig geen afschot ganzen Groningen
Faunabeheereenheid Groningen verleent voorlopig geen ontheffing voor aanvullend afschot van overwinterende ganzen. Reden is dat de onderhandelingen over foerageergebieden nog niet allemaal zijn afgerond.
Met de hectares opvanggebied voor overwinterende ganzen die tot nog toe zijn aangemeld, loopt de FBE een gerede kans dat deze ontheffingen in een beroepszaak sneuvelen voor de rechter, stelt secretaris Henny van Koot van de FBE Groningen. 'Het totaal is nu nog te krap om hard te kunnen maken dat er voldoende opvang is.'
Ganzen die overlast veroorzaken kunnen nog wel met akoestische middelen worden verjaagd, benadrukt Van Koot.
Mailing
FBE Groningen verwacht dat een machtiging voor het gebruik van de ontheffing op z’n vroegst begin november kan worden verstrekt. De jachthouders zijn via een mailing van de situatie op de hoogte gebracht en krijgen ook bericht als weer ontheffing wordt verleend.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Lotus 1325 schudder
1999, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (EMA) #693684
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (ZAN) #517314
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zondag7° / 2°5 %
-
Maandag6° / 0°5 %
-
Dinsdag4° / -1°45 %










