Friese vogelwacht wil ruimte voor vogels
De Bond van Friese Vogelwachten (BFVW) meer ruimte voor weidevogels. Alle boeren moeten 5 procent van hun land beschikbaar stellen voor weidevogels.

Dat meldde voorzitter Rendert Algra van de BFVW volgens het Friesch Dagblad gisteravond bij de algemene ledenvergadering van de vogelclub.
De organisatie roept daarom leden en inwoners van Friesland op om de boeren te stimuleren om meer te doen aan 'maatschappelijk verantwoord boeren' (mvb).
Boeren doen niets
De organisatie drong eerder aan tot actie bij de politiek en boeren, maar daar is volgens Algra weinig mee gedaan.
'Boeren doen, uitzonderingen daargelaten, helemaal niets. Vanuit de politiek gebeurt er ook te weinig en dat vind ik teleurstellend. Het is vijf voor twaalf als het gaat om de vogelstand', stelt Algra in het Friesch Dagblad.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland TNHT6.140
2017, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #27440
Gebruikt, € 3.289
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 1040 YAK 4WD (BV) #26685
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BS) #692286
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %