Friese vogelwacht wil ruimte voor vogels
De Bond van Friese Vogelwachten (BFVW) meer ruimte voor weidevogels. Alle boeren moeten 5 procent van hun land beschikbaar stellen voor weidevogels.
Dat meldde voorzitter Rendert Algra van de BFVW volgens het Friesch Dagblad gisteravond bij de algemene ledenvergadering van de vogelclub.
De organisatie roept daarom leden en inwoners van Friesland op om de boeren te stimuleren om meer te doen aan 'maatschappelijk verantwoord boeren' (mvb).
Boeren doen niets
De organisatie drong eerder aan tot actie bij de politiek en boeren, maar daar is volgens Algra weinig mee gedaan.
'Boeren doen, uitzonderingen daargelaten, helemaal niets. Vanuit de politiek gebeurt er ook te weinig en dat vind ik teleurstellend. Het is vijf voor twaalf als het gaat om de vogelstand', stelt Algra in het Friesch Dagblad.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Servo 3000P wentelploeg (HIL) #779281
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 904 schudder (BEN) #778456
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 301 AlphaMotion ED PRO
2025, € 28.166
-

Lemken Juwel 8 MV 5 schaar wentelploeg (SOM) #776800
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Weer
-
Vrijdag3° / 1°40 %
-
Zaterdag3° / -2°20 %
-
Zondag2° / -3°60 %













