Zes middelen toegelaten door Ctgb
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft vorige week besloten om zes middelen toe te laten.
Berelex 40 SG is als groeiregulator toegelaten in de teelt van chrysanten. Ook Smartgrass is een groeiregulator. Het middel is toegelaten in voedergrasland.
De slakkenbestrijdingsmiddelsmiddelen Axcela en Desimo Duo zijn door het Ctgb toegelaten in de bedekte teelten van bladgroenten, bloemkool en Chinese kool.
Insecticide
Fazilo Spray wordt toegelaten als insecticide en acaricide in kamerplanten en kuipplanten.
Serenade SC is toegelaten als fungicide in de teelt van aardbei (bedekte teelt), wortelen (tegen loofverbruining) en als kleine toepassing in aardbei (onbedekte teelt), druif (onbedekte teelt) en sla.
Uitbreiding
De gewasbeschermingsmiddelen Scelta, Signum en Vacciplant hebben van het Ctgb een uitbreiding van de toepassingsmogelijkheden gekregen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (EL) #692326
Gebruikt, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %