Voorwaarden AVV's blijven streng
Minister Henk Kamp (EZ) zal de voorwaarden voor het geven van algemeen verbindend verklaringen (AVV’s) niet versoepelen. Hij maakt dat duidelijk aan de Tweede Kamer.
Onlangs bleek dat Kamp voor de oprichting van producentenorganisaties en brancheorganisaties 1 op 1 de Brusselse regels overneemt. Voor het algemeen verbindend verklaren van bijvoorbeeld heffingen volgt hij een strengere lijn.
In antwoord op vragen van Kamerleden wijst hij erop dat de productschappen mede worden opgeheven omdat er verzet was tegen de verplichte heffingen. Kamp wil er voor waken dat een soortgelijke situatie opnieuw ontstaat.
Vrij ondernemerschap
De bewindsman blijft bij zijn standpunt dat verplichtende maatregelen van producenten- en brancheorganisaties het vrije ondernemerschap niet mogen beperken. Dat vindt hij ‘ongewenst’, aanvragen voor algemeen verbindend verklaringen zal hij daar ook scherp op beoordelen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6125R Premium trekker (MAA) #63066
Gebruikt, P.O.A.
-

Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 716 S4 Power Plus
2018, P.O.A.
-

PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 10°70 %
-
Zondag12° / 9°70 %














