Website producentenorganisatie Varkens
Varkenshouders hebben vorige week Producentenorganisatie Varkenshouderij (POV) opgericht. Daarbij is ook de nieuwe website gelanceerd.

Op de nieuwe website staat achtergrondinformatie over de producentenorganisatie. LLTB, LTO Noord, ZLTO en NVV zijn bij de oprichting betrokken. Ze gaan hun leden en alle varkenshouders in Nederland benaderen om lid te worden.
POV krijgt een structuur, waarbij de leden varkenshouders het via een algemene leden vergadering voor het zeggen krijgen. Dus de boer aan het roer.
Markt en keten
POV wil een aantal taken, die nu nog bij Productschap Vee en Vlees liggen, overnemen. De organisatie streeft naar een Europese erkenning om zo om de positie van de Nederlandse varkenshouders richting markt en keten te versterken.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6100M trekker (DAA) #697386
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
-
Weidesleep 5 mtr.
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland T5.110 (MAA) #697302
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %
-
Vrijdag24° / 13°25 %