Belgen aan de wormburger
In Belgische supermarkten liggen vanaf 1 oktober wormburgers, -schnitzels en -nuggets in het schap. Het is daarmee het eerste land in Europa dat deze producten aanbiedt, meldt Nieuwsblad.be.
Wormburgers waren op de zomerfestivals al te verkrijgen, al durfde lang niet iedereen ervan te proeven. In de supermarkten was het tot nu toe nog niet te koop. Insecta, een lijn vleesvervangers op basis van buffalowormen, brengt daar verandering in.
'Aan niets is te zien dat er insecten in de producten zitten', zegt Lisa Lamorgese van Damhert. 'De wormen worden eerst gevriesdroogd en daarna vermalen. De rest van het productieproces is identiek aan dat van andere vleesvervangers.'
De wormproducten zullen volgens haar te koop zijn in alle grote Belgische supermarkten behalve Aldi, Lidl en Colruyt. Grootgrutter Delhaize geeft echter aan dat nog lang niet zeker of zij de wormburgers zullen verkopen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 130 trekker (REU) #782481
Gebruikt, € 124.500
-

John Deere 6R 155 trekker (ZAN) #64179
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5100M trekker (REU) #782329
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra G125 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Maandag28° / 12°0 %
-
Dinsdag30° / 14°0 %
-
Woensdag21° / 12°0 %














