Troonrede: meer inzet op exportsteun (video)
Het kabinet zal het komende jaar sterker inzetten op ondersteuning van het exporterende bedrijfsleven. Die boodschap staat in de Troonrede die vanmiddag is voorgelezen door koning Willem-Alexander.
'De ambitieuze agenda met handelsmissies wordt met kracht doorgezet', gaf de koning aan.
'Exportkredieten worden meer gericht op opkomende economieën en bedrijven krijgen makkelijker toegang tot deze kredieten.'
Landbouw en voedsel
In de Troonrede stelt het kabinet vast dat, in vergelijking met veel andere landen, de economische uitgangspositie van ons land sterk blijft.
'Met een blik op mondiaal toonaangevende topsectoren als landbouw en voedsel, logistiek, de creatieve industrie en water is er zeker reden tot optimisme.'
Interne markt
In Europees verband blijft de regering zich inzetten voor versterking van de interne markt en voor begrotingsdiscipline. Volgens het kabinet zijn dat 'basisvoorwaarden' voor een sterke Europese economie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6110R trekker #23 (ETT) #60581
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MID) #692919
Gebruikt, € 5.833
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
-

Perfect weidebloter LB-185
2021, P.O.A.
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Woensdag14° / 9°30 %
-
Donderdag15° / 6°5 %
-
Vrijdag18° / 8°20 %














