Boeren Kockengen overwegen schadeclaim
Vanwege wateroverlast overwegen boeren in de buurt van Kockengen om bij het Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden een schadeclaim in te dienen.
Dit meldt RTV Utrecht vandaag op zijn website. Na de zware regenval van afgelopen maandag hebben veel landbouwers rond het Utrechtse dorp nog steeds te maken met wateroverlast.
Stichtse Rijnlanden zegt er alles aan te doen om het overtollige water zo snel mogelijk weg te pompen. Maar aan de kant erkent het waterschap dat er fouten gemaakt zijn.
Technische storing
Blijkbaar heeft door een technische storing een stuw opengestaan waardoor het waterpeil aanvankelijk nauwelijks daalde.
De gedupeerde boeren willen de rekening van de waterschade nu neerleggen bij het waterschap. De exacte schade is overigens nog niet bekend
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 230 trekker (LIE) #779282
Gebruikt, € 174.500
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (ETT) #781271
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (ETT) #781534
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
















