Groninger Verdienmodel van kracht
Het Groninger Verdienmodel is sinds vrijdagmiddag van kracht. De ondertekening vond plaats in de ligboxenstal van Annely en Adrian Langereis in Ten Boer.
Namens LTO Noord ondertekende LTO Noord Groningen-bestuurdslid Annette van Velde het duurzaamheidsconvenant, Siegbert van der Velde deed dit namens Natuur en Milieufederatie Groningen.
Onder leiding van gedeputeerde Henk Staghouwer ontwikkelden LTO Noord en de Natuur en Milieufederatie Groningen het model. Hiernaar vroegen Provinciale Staten in een motie in maart 2013.
2 tot 4 hectare
Melkveehouders die hun bedrijf boven de 2 hectare tot maximaal 4 hectare willen uitbreiden, moeten voldoen aan het Groninger Verdienmodel. Zij kunnen punten verdienen als het gaat om diergezondheid, ammoniakuitstoot, dialoog met de omgeving en weidegang.
Als de ondernemer een 7,5 of hoger haalt, mag hij het bedrijf uitbreiden.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Extra 624T schijvenmaaier+kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (LIE) #781065
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (ETT) #778489
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (MOL) #781743
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %















