Petitie tegen Buijtenland gaat door
De polderkinderen zetten hun actie tegen de aanleg van het Buijtenland van Rhoon, ondanks het advies van Cees Veerman.

‘Het advies wordt mooier voorgesteld dan het werkelijk is. We blijven gebonden aan de natuurdoelstellingen in de PKB (planologisch kernbeslissing)', motiveert boerendochter Sharona de Klerk. Samen met haar zus Mariëlle nam zij het initiatief een petitie te starten.
De polderkinderen willen daarmee bereiken dat het volledige plan van tafel gaat. Hun actie 'Red de polders van Rhoon' gaat dan ook door. Afgelopen week plaatsten zij drie spandoeken in de Rhoonse polders om hun boodschap kracht bij te zetten.
Handtekeningen
De petitie heeft al 36.500 handtekeningen opgeleverd. Bij 40.000 is de Tweede Kamer verplicht de kwestie opnieuw te behandelen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692665
Gebruikt, € 3.950
-
Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
-
John Deere 7230R trekker (REU) #693635
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH CS 105 PRO
2009, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag20° / 13°90 %
-
Zondag22° / 13°20 %
-
Maandag21° / 15°20 %