Gelderland betaalt meer voor asbestsanering
Gelderland verhoogt met terugwerkende kracht het subsidiebedrag voor asbestsanering naar 4,50 euro per vierkante meter. Het maximaal uit te keren bedrag wordt 15.000 euro.
De regeling wordt verlengd van eind 2014 tot 31 oktober 2015. Daarnaast worden de doelgroep uitgebreid en de voorwaarden versoepeld.
Verder gaat de provincie eigenaren ondersteunen van voormalige agrarische bedrijven met de regeling 'Asbest eraf, zonnepanelen erop'.
Wijziging
De wijziging gaat formeel in op 1 juli als alle provinciebesturen de regeling hebben aanvaard en het convenant met het Rijk hierop is aangepast.
De provincie hoopt daarmee via 'Asbest eraf, zonnepanelen erop' de sanering van (voormalige) boerderijen een extra impuls te geven. De regeling loopt vooruit op de invoering van nieuwe wetgeving die het voorkomen van asbest na 2024 verbiedt.
Stimuleringsmaatregel
‘Asbest eraf, zonnepanelen erop’ is een landelijke stimuleringsmaatregel van het ministerie van Infrastructuur en Milieu en wordt uitgevoerd door de provincies.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
-

Valtra Q305 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z370R ELECTRIC ZERO TURN 42" (DAT) #690527
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 5°10 %
-
Woensdag10° / 5°20 %
-
Donderdag11° / 6°30 %
















