Eerste suikerbieten sluiten de rijen
De suikerbieten groeien goed. De agrarische dienst van Suiker Unie meldt dat de eerste percelen beginnen te sluiten.
Met name in het zuidoosten zijn al diverse percelen te vinden waar de rijen volledig gesloten zijn. Vooral op lichtere gronden en vroeggezaaide percelen gaat de ontwikkeling volgens Suiker Unie echt snel.
Het beeld van de groei van suikerbieten op zwaardere klei is nog wisselend. In Noord-Nederland is het relatief erg nat. De agrarische dienst van Suiker Unie schat de percelen met wateroverlast op 4 procent. Dit betreft vooral Zuid-Drenthe.
Aardappelopslag
De onkruidbestrijding heeft op de meeste plekken goed gewerkt. Soms iets te goed en is er volgens Suiker Unie sprake van enige gewasremming. Aardappelopslag is een groter probleem dan voorgaande jaren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz Fahr Agrotron 6150 TTV tractor (REU) #776304
Gebruikt, € 92.500
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 5°10 %
-
Woensdag10° / 5°20 %
-
Donderdag11° / 6°20 %











