Boeren Huitema en Schreijer Europa in
Annie Schreijer (CDA) en Jan Huitema (VVD) hebben genoeg voorkeurstemmen gekregen om rechtstreeks in het Europees Parlement te komen. Dat meldt RTL.
Schreijer kreeg bijna 110.000 stemmen. Dat is een zeer hoog aantal. Zij stond op plaats 25 van de CDA-lijst, maar komt dus toch in Europees Parlement. Het CDA krijgt 5 zetels in het Parlement, en is daarmee de grootste van de Nederlandse partijen.
De jonge melkveehouder Jan Huitema heeft ook een succesvolle campagne gevoerd. Hij komt ook met voorkeursstemmen in Europees Parlement. Hij stond op plaats 6 van de VVD lijst.
Met Schreijer en Huitema blijft Nederland in ieder geval op agrarische niveau weer vertegenwoordigd in het Europees Parlement.
Eric Smaling
Bij de SP valt Eric Smaling, die in de Tweede Kamer onder meer landbouw in zijn portefeuille had, buiten de boot. Hij stond op nummer 2 op de lijst, maar wordt verdrongen door Anne-Marie Mineur, die met voorkeurstemmen naar Brussel gaat.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6145R (WOL) #57811
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
-

John Deere 6M 125 trekker (MID) #782568
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Donderdag17° / 11°75 %
-
Vrijdag19° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 14°70 %













