Nieuwe techniek bij sensoren van Dacom
Orange Business Services levert M2M-connectiviteitsdiensten aan Dacom. De techniek helpt Dacom om de inzet van sensoren in de landbouw te vergroten.

Dacom ontwikkelt en levert ICT- en sensoroplossingen aan akkerbouwbedrijven over de hele wereld, die zorgen voor optimalisatie van het rendement.
Infrastructuur
De M2M-diensten van Orange Business Services zorgt ervoor dat Dacom in staat is om tienduizenden aangesloten apparaten van klanten in meer dan dertig landen wereldwijd te verbinden.
De infrastructuur van Orange Business Services verzamelt de informatie van Dacom’s aangesloten apparaten en sluist die door, inclusief sensoren als weerstations en bodemvochtsensoren.
Bijsturen
Door sensortechnologie met kennis van het internet en de wetenschap te combineren, kunnen telers hun productieproces voortdurend controleren en gedurende het groeiseizoen bijsturen.
Ze kunnen informatie over de gewassen op eenvoudige wijze delen met partners. De agribusiness kan doorlopend anticiperen op de levering van grondstoffen en voor optimalisatie zorgen door veldgegevens te raadplegen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH CS 110
2002, P.O.A.
-
New Holland Tractor, compact Boomer 35 (LH) #276259
Gebruikt, € 18.500
-
Case IH PUMA 165MC
Gebruikt, P.O.A.
-
Toro ZS 4200T
2017, P.O.A.
Vacatures
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Drachten
Akkerbouw medewerker in Creil
AB Vakwerk Groep B.V. - Creil, Noordoostpolder
Allround medewerker akkerbouwbedrijf (meerdere kandidaten)
AB Vakwerk Groep B.V. - Wieringerwerf (Hollands Kroon)
Agrarisch Bedrijfsverzorger
AB Vakwerk Groep B.V. - NL
Weer
-
Donderdag3° / 0°5 %
-
Vrijdag4° / 0°5 %
-
Zaterdag3° / -2°0 %