Uiensorteerders zoeken werkvoorraad
De uienhandelaren lijken actief op zoek naar partijen uien die geschikt zijn voor sorteerbedrijven.
De toename van de vraag in de markt heeft een gunstig effect op de uiennoteringen. De noteringen op de regionale landbouwbeurzen stegen deze week met 0,50 tot 1,50 euro per 100 kilo.
Zowel voor fijne als voor grove uien wordt meer betaald, meldt Bureau Uienmarkt Informatie (BUI). De noteringen variëren van 15 tot 21 euro per 100 kilo.
Minimaal 20 euro
Sorteerders die hun werkvoorraad willen aanvullen, zullen bereid moeten zijn om minimaal 20 euro per 100 kilo te betalen. Vorige week bleek dat nog een barrière. Voor de handel zullen ze hun best doen om uit een veldgewaspartij zoveel mogelijk grove uien te sorteren.
De afzet van grove uien loopt goed en BUI maakt al melding van de verkoop van partijen voor 22 euro per 100 kilo. Met name vanuit Rusland is er vraag naar fijne uien en dat trekt de onderkant van de markt wat omhoog.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Andex 300
Gebruikt, € 1.250
-

John Deere 6R 175 trekker (MID) #693684
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland T6070 trekker Range Command (HAE) #777030
Gebruikt, P.O.A.
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Maandag5° / -2°5 %
-
Dinsdag5° / 2°5 %
-
Woensdag7° / 0°20 %













