Onaangekondigde controle RFC
Zuivelcoöperatie FrieslandCampina gaat onaangekondigd controles bij melkveehouders toepassen. Voor de zomer start ze met de zogenoemde 'aandachtsbedrijven'.
Dit onderwerp komt aan de orde bij de ledenvergaderingen van de zuivelonderneming die op dit moment aan de gang zijn.
Het gaat hierbij om de beoordeling van de kwaliteitsborging van het melkveebedrijf. RFC wil nu onaangekondigd bedrijven gaan beoordelen. Melkveehouders kunnen zich dan niet van te voren instellen op de beoordeling van de kwaliteitscontrole door extra aandacht te besteden aan bijvoorbeeld melkput en melkkamer.
Aandachtsbedrijven
'We gaan voor de zomer al starten met de zogenoemde ‘aandachtsbedrijven’, stelt Jan-Willem ter Avest van de zuivelcoöperatie.
Het gaat hierbij om bedrijven die aan het licht komen door bijvoorbeeld een slechte melkkwaliteit, een slechte diergezondheidsstatus of meldingen van derden. 'Per 1-1-2015 bekijken nog hoe we hiermee verder gaan', licht Ter Avest toe.
· Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Servo 4000P wentelploeg (HIL) #779280
Gebruikt, P.O.A.
-

Joskin weidebloter 2.75 mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75S (DRO) #717697
Gebruikt, € 23.000
-

Deutz-Fahr 11041
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Donderdag15° / 5°5 %
-
Vrijdag17° / 5°10 %
-
Zaterdag21° / 6°25 %














