Gebiedsproces loopt gevaar
De nieuwe begrenzing van het Aaltense Goor staat het gebiedsproces in de weg.
Dat stelt afdelingsvoorzitter Mark Ormel van LTO Noord Oost-Achterhoek.
Ormel constateerde dat er bij het gebied ten oosten van de Boterdijk extra gronden zijn opgenomen in en de Groene Ontwikkelzone (GO). Ook het gebied ten westen van de Boterdijk en grenzen aan de Romienendijk is daaraan toegevoegd.
Onterecht stelt Ormel, want de GO moet binnen de Ecologische Hoofdstructuur (EHS) blijven en dat is hier niet het geval.
Onverstandig
Behalve onterecht noemt Ormel de aanwijzing ook onverstandig. ‘We zijn in het Aaltense Goor nog niet zo lang geleden begonnen met een gebiedsproces waarbij we plannen maken om het gebied in te richten voor natuur met onder andere blauwgrasland.'
'Waterschap, provincie, boeren en bewoners zijn net constructief bezig. Het is niet handig om nu opeens weer met nieuwe plannen voor het gebied te komen. Dat zorgt voor een ernstige verstoring in de relatie met en het vertrouwen in de provinciale overheid’, vindt Ormel.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 250 trekker (LIE) #693690
Gebruikt, P.O.A.
-

Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-

T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (ZUI) #692192
Gebruikt, € 5.417
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zaterdag11° / 7°20 %
-
Zondag11° / 8°80 %
-
Maandag11° / 7°70 %











