Recordomzet van Amazone in 2013
Amazone heeft in boekjaar 2013 voor het eerst de omzetgrens van 500 miljoen euro overschreden. Met het nieuwe record van 515 miljoen euro ligt de omzet ruim 12 procent hoger dan de 460 miljoen euro in het boekjaar 2012.
Het exportaandeel bleef gehandhaafd op 80 procent en de uitgaven voor productontwikkeling bedroegen 5 procent van de omzet.
De markten met de hoogste omzet zijn Duitsland, Frankrijk, Rusland, Polen, Engeland en Scandinavië. Amazone kon zijn verkoopcijfers nog verder verhogen in de Baltische landen, Spanje en Roemenië.
Boven gemiddeld
'Dat na het zeer goede jaar 2012 de omzet nog eens duidelijk is toegenomen en zelfs boven het gemiddelde van de branche ligt, stemt ons tot tevredenheid’, verzekeren Amazone-directeuren Christian Dreyer en Justus Dreyer.
Zij schrijven het toegenomen resultaat toe aan de algemene ontwikkeling van de markt en de voortdurende investeringen in de uitbreiding van de fabrieken en de ontwikkeling van nieuwe machines.
In het boekjaar 2013 werd 25 miljoen euro geïnvesteerd in uitbreiding van de capaciteit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6125M (MAA) #58216
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692668
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag2° / -1°5 %
-
Donderdag0° / -4°5 %
-
Vrijdag2° / -4°10 %











