Vetcorrectie ligt moeilijk bij politiek
‘Politiek gezien heel moeilijk’. Dat zegt Herman Versteijlen over de plannen van LTO om samen met collega’s-organisaties in Duitsland, Denemarken en Oostenrijk de vetcorrectie af te schaffen.
Versteijlen, directeur agrarische markten van het Directoriaat Generaal van de Europese Commissie, zei dit vanmiddag tijdens een bijeenkomst over het nieuwe Europese landbouwbeleid in Ambt Delden.
Spelregels
‘We hebben binnen Europa afgesproken om tot 2015 door te gaan met de melkquotering. Het ligt niet in de lijn der verwachting om in de eindfase van de quotering de spelregels nog te veranderen’, aldus Versteijlen.
Formeel gezien kan de Europese Commissie alsnog voor afschaffing van de vetcorrectie kiezen maar volgens Versteijlen ligt dat niet in de lijn der verwachting.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
GA7301
Gebruikt, € 5.500
-
Lemken Ploeg Overig (SO) #662
Gebruikt, € 15.500
-
Husqvarna Zitmaaier / tuintrekker R200iX (LH) #60841
Gebruikt, € 6.920
-
Lely Hibiscus 765 SD
2012, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag31° / 18°65 %
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %