Tracer toegestaan tegen suzuki-fruitvlieg
Staatssecretaris Sharon Dijksma van Economische Zaken heeft een tijdelijke vrijstelling gegeven voor gebruik van Tracer (Spinosad). Deze vrijstelling is bedoeld voor de bestrijding van de schadelijke suzuki-fruitvlieg in kleinfruit.
De vrijstelling is afgeven tot 29 oktober 2013 en volgt op een verzoek van de fruittelersorganisatie NFO.
Met de tijdelijke vrijstelling van Tracer hebben telers van zowel de geïntegreerde als biologische teelt van kleinfruit een mogelijkheid om deze schadelijke fruitvlieg te bestrijden.
Schade
De suzuki-fruitvlieg blijkt sinds augustus in grote delen van Nederland voor te komen. De verwachting is dat in de aankomende weken de populatie verder toeneemt. Het insect kan forse schade veroorzaken aan kleinfruit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

PZ Strela
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat V8400 maaier
Nieuw, € 44.371
-

John Deere 7310R trekker (REU) #784077
Gebruikt, € 66.000
-

Joskin weidebloter 2.75 mtr
Gebruikt, € 2.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°15 %
-
Woensdag9° / 4°5 %
-
Donderdag9° / 2°0 %














