MKZ: Oekraïne bant Russisch graan
Oekraïne sluit de invoer en doorvoer van graan en veevoer uit een aantal gebieden in Rusland. Reden is de uitbraak van mond- en klauwzeer (MKZ) in Siberië en het Zuidelijk Federaal-district.
Betrokkenen zien de sluiting van de grenzen als een tegenactie tegen het besluit van Rusland om de grenzen voor tal van producten uit Oekraïne te sluiten. Dat besluit nam Rusland nadat Oekraïne weigerde een economische alliantie aan te gaan met de Russen.
Handelsoorlog
Alles wijst op een handelsoorlog tussen beide landen. Die kan grote gevolgen hebben. Rusland koopt 25 procent van de Oekraïense exporten. Oekraïne levert met name groenten, fruit, kaas en plantaardige olieën aan Rusland.
Op z'n beurt importeert Oekraïne veel graan uit Rusland voor haar mengvoerfabrieken. Die komt nu stil te liggen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6920 trekker
Gebruikt, € 29.500
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HAE) #781577
Gebruikt, P.O.A.
-

Husqvarna Rider 316TX incl. 122cm Combi Maaidek (HAE) #60812
Gebruikt, € 5.750
-

JOHN DEERE 1026R COMPACTTREKKER (LIE) #781316
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %















