Deutz-Fahr breidt 6-serie naar beneden uit
Deutz-Fahr breidt de 6-serie verder naar beneden uit met drie nieuwe modellen. Deze zijn nu ook in de 120 tot 140 pk-klasse verkrijgbaar met zowel de TTV-transmissie als met een nieuwe powershifttransmissie.
De nieuwe modellen - 6120.4, 6130.4 en 6140.4 - van Deutz-Fahr vullen het segment tussen de 5-serie en de grotere 6-serie modellen. Het betreft trekkers met een hoge flexibiliteit en manoeuvreerbaarheid.
Uitgerust met de nieuwe Deutz-motoren voldoen de trekkers aan de Tier 4i norm. De SCR-techniek zorgt voor een hoog rendement.
Cabine
De TTV-versie staat voor comfort en een eenvoudige handling dankzij de MaxiVision-cabine. Deutz-Fahr is daarmee de enige fabrikant die de gelijke cabine aanbiedt voor trekkers in een range van 120 tot 260 pk.
De trekkers uitgerust met een powershifttransmissie zijn met de S-Klasse2-cabine uitgerust, die leverbaar is in een P- en een Basic-variant.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag15° / 6°0 %
-
Donderdag15° / 2°0 %
-
Vrijdag12° / 4°5 %












