Plantion genomineerd voor werkgeversprijs
Bloemenveiling Plantion uit Ede is genomineerd voor de Beste Werkgevers Awards 2013, in de categorie ondernemingen met minder dan duizend medewerkers. De verkiezing is een jaarlijks initiatief van Effectory en Intermediair.
Effectory en Intermediar onderzochten 316 organisaties. Daarvan hebben zij honderd bedrijven een nominatie gegeven: vijftig in de categorie tot duizend medewerkers en vijftig in de categorie daarboven.
Het onderzoek richt zich op de algemene tevredenheid van de eigen medewerkers. Op 8 oktober wordt bekendgemaakt welke bedrijven zich Beste Werkgever van Nederland mogen noemen.
Erkenning
Plantion beschouwt de nominatie als een aanmoediging en een erkenning van haar P&O-beleid. Dat beleid is sterk gericht op betrokkenheid. Het ziekteverzuim is hierdoor in 2012 van 4,7 naar 2,7 procent gedaald.
De marktplaats beschikt over 155 banen (fte). Bij de afdeling distributie en logistiek werken 140 medewerkers (deels parttime).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra S 353
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
-

John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-

New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Woensdag24° / 13°50 %
-
Donderdag23° / 14°40 %
-
Vrijdag23° / 14°10 %












