Extra Leadergeld voor Overijssel
Provincie Overijssel heeft een extra budget van 561.000 euro voor projecten in het kader van hernieuwbare energie. Het gaat om geld van het Europees PlattelandsOnwikkelingsProgramma 2007-2013 (POP2) voor Leader.
In dit programma worden subsidies gegeven voor projecten die bijdragen aan de ontwikkelingsplannen in de zes Leadergebieden in Overijssel.
Die plannen zijn bij de start van POP2 gemaakt door groepen bestaand uit inwoners, ondernemers en vertegenwoordigers van gemeenten.
Agrarische bedrijven
Er is geld beschikbaar voor activiteiten op het gebied van hernieuwbare energie bij agrarische bedrijven en voor basisvoorzieningen op het platteland. Het budget bestaat uit 374.000 euro Europees geld en 187.000 euro aan provinciale subsidie.
Aanvragen kunnen tot 1 september 2013 worden ingediend.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland TN75S
2001, P.O.A.
-
T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
-
Fendt Former 920C middenafleg hark
Nieuw, P.O.A.
-
Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 15°15 %
-
Zondag19° / 14°95 %
-
Maandag19° / 13°85 %