Duitser waardeert Nederlandse groente
Nederlandse glasgroenten voldoen goed aan de verwachtingen van de Duitse consument. Dat blijkt uit onderzoek van Productschap Tuinbouw (PT).
Ruim 85 procent van de Duitsers zegt tevreden te zijn over de Nederlandse paprika, tomaat en komkommer. Vorig jaar lag de tevredenheidsgraad 5 procent lager.
De hoogste score behaalde de paprika. Meer dan acht op de tien Duitse consumenten zegt dat de paprika aan de verwachtingen voldoet.
Bij de komkommer ligt de positieve uitkomst iets lager en 80 procent van de Duitsers zegt content te zijn over de Nederlandse tomaat.
Stijgende lijn
Volgens PT zit de waardering voor de Nederlandse kasgroenten in een stijgende lijn, terwijl de score voor het Spaanse product schommelt.
Ruim 1.200 Duitsers deden mee aan het onderzoek, dat het productschap voor de vijfde keer hield. Eerdere onderzoeken vonden in 2010, 2011 (twee keer) en 2012 plaats.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 1140
Gebruikt, € 6.500
-

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z997R incl 60SD Maaidek (WOL) #690258
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP (DAA) #704763
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag25° / 12°0 %
-
Zondag27° / 13°5 %
-
Maandag30° / 16°5 %










