Duitser waardeert Nederlandse groente
Nederlandse glasgroenten voldoen goed aan de verwachtingen van de Duitse consument. Dat blijkt uit onderzoek van Productschap Tuinbouw (PT).
Ruim 85 procent van de Duitsers zegt tevreden te zijn over de Nederlandse paprika, tomaat en komkommer. Vorig jaar lag de tevredenheidsgraad 5 procent lager.
De hoogste score behaalde de paprika. Meer dan acht op de tien Duitse consumenten zegt dat de paprika aan de verwachtingen voldoet.
Bij de komkommer ligt de positieve uitkomst iets lager en 80 procent van de Duitsers zegt content te zijn over de Nederlandse tomaat.
Stijgende lijn
Volgens PT zit de waardering voor de Nederlandse kasgroenten in een stijgende lijn, terwijl de score voor het Spaanse product schommelt.
Ruim 1.200 Duitsers deden mee aan het onderzoek, dat het productschap voor de vijfde keer hield. Eerdere onderzoeken vonden in 2010, 2011 (twee keer) en 2012 plaats.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Honda HF2417HB
2014, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X117R (HA) #692764
Gebruikt, € 4.148
-
John Deere Tractor 6120M (WD) #692393
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (LH) #60816
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag31° / 18°65 %
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %