Pitloze Angello vruchtbaarst op Fruit Logistica
'Angello', de zoete en pitloze babyprika van Syngenta heeft vanmiddag op de Fruit Logistica 2012 de Innovation Award gewonnen. Eervol tweede werd de interactieve website Lovemysalad van Rijk Zwaan.
Het publiek koos tijdens de beurs Angello voor de beste innovatie. Deze nieuwe rode en pitloze babypaprika heeft een frisse, zoete en knapperige smaak.
De minipaprika is ontwikkeld door Syngenta. www.thegreenery.com/data/news/diverse-speciale-peper--en-paprikasoorten-verkrijgbaarThe Greenery is de exclusieve verkooppartner van de Angello. De samenwerking van beide partijen bleek op de Fruit Logistica 2012 in Berlijn vruchtbaar.
Lovemysalad
Op www.lovemysalad.comLovemysalad komen consumenten en professionals samen om elkaar te inspireren met hun passie voor groenten. Rijk Zwaan heeft dit platform geïnitieerd om bij te dragen aan een verhoging van de wereldwijde groenteconsumptie. Op de Fruit Logistica presenteerde het bedrijf dit concept voor het eerst grootschalig aan business partners.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (LIE) #781554
Gebruikt, P.O.A.
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (LIE) #692279
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6920 trekker
Gebruikt, € 29.500
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Zaterdag21° / 11°20 %
-
Zondag20° / 13°85 %
-
Maandag22° / 12°5 %











