Agrico: pootgoedprijs komt uit op 27 euro
De indicatieprijs voor pootgoed geleverd via coöperatie Agrico komt uit op 27 euro per 100 kilo.

Agrico maakte de voorlopige prijs afgelopen weekend bekend aan de leden. De indicatieprijs geldt voor alle geleverde maten en klassen, geleverd in de herfst af boerderij, inclusief de gemiddelde premie en exclusief alle vergoedingen.
De definitieve pootgoedprijs van Agrico wordt vastgesteld in juli. Vorig jaar nog betaalde Agrico gemiddeld 29,88 euro voor het pootgoed.
Goede opbrengsten
Agrico noemt de relatief goede opbrengsten en de fijne maatsortering kenmerkend voor het pootgoedseizoen. Over het algemeen is het pootgoed later afgeleverd dan normaal.
Het betekent volgens Agrico dat dit jaar een fors bedrag aan bewaarvergoeding wordt betaald. Gemiddeld over de totale geleverde hoeveelheid komt dit uit op 2,20 euro per 100 kilo.
Positief gevoel
Agrico-directeur Jan van Hoogen kijkt met een positief gevoel terug op het afgelopen seizoen. 'Onze telers hebben goede kwaliteit geleverd en ook de afzet is tot nu toe naar tevredenheid verlopen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z315E Zeroturn maaier (SO) #28450
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Ploeg Servo 45 M Plus (5) 46 Wc (BV) #26178
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (LH) #692275
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %
-
Dinsdag22° / 7°10 %