Asscher en AH willen 'faire' champignon
Minister Lodewijk Asscher van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en directeur Sander van der Laan van Albert Heijn (AH) willen beide een 'faire' champignonsector in ons land.

Die wens spraken Asscher en Van der Laan vanmorgen uit tijdens een gesprek. Dat vond plaats naar aanleiding van de persverklaring van de minister eind december. Daarin uit hij zijn zorg over de champignonsector in Nederland.
Van der Laan gaf de bewindman aan dat Albert Heijn-leveranciers Fair Produce zijn gecertificeerd. Dat houdt in dat leveranciers zich aan de geldende wet- en regelgeving met betrekking tot de arbeidsvoorwaarden houden.
Gedeelde verantwoordelijkheid
Asscher en Van der Laan zijn het erover eens dat dit een gedeelde verantwoordelijkheid is voor alle partijen in de keten; van telers tot retailers. De overheid heeft hierbij de rol van wetshandhaver, geeft de minister aan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6090M (LH) #691710
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X380 (MM) #692957
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZOB) #692192
Gebruikt, € 5.247
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %
-
Zaterdag26° / 17°30 %