Asscher en AH willen 'faire' champignon
Minister Lodewijk Asscher van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en directeur Sander van der Laan van Albert Heijn (AH) willen beide een 'faire' champignonsector in ons land.
Die wens spraken Asscher en Van der Laan vanmorgen uit tijdens een gesprek. Dat vond plaats naar aanleiding van de persverklaring van de minister eind december. Daarin uit hij zijn zorg over de champignonsector in Nederland.
Van der Laan gaf de bewindman aan dat Albert Heijn-leveranciers Fair Produce zijn gecertificeerd. Dat houdt in dat leveranciers zich aan de geldende wet- en regelgeving met betrekking tot de arbeidsvoorwaarden houden.
Gedeelde verantwoordelijkheid
Asscher en Van der Laan zijn het erover eens dat dit een gedeelde verantwoordelijkheid is voor alle partijen in de keten; van telers tot retailers. De overheid heeft hierbij de rol van wetshandhaver, geeft de minister aan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-

Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER INCL 42M MAAIDEK (MID) #692957
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 904 schudder (BEN) #778456
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zaterdag13° / 0°0 %
-
Zondag14° / 1°0 %
-
Maandag12° / 4°10 %











