Asscher en AH willen 'faire' champignon
Minister Lodewijk Asscher van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en directeur Sander van der Laan van Albert Heijn (AH) willen beide een 'faire' champignonsector in ons land.

Die wens spraken Asscher en Van der Laan vanmorgen uit tijdens een gesprek. Dat vond plaats naar aanleiding van de persverklaring van de minister eind december. Daarin uit hij zijn zorg over de champignonsector in Nederland.
Van der Laan gaf de bewindman aan dat Albert Heijn-leveranciers Fair Produce zijn gecertificeerd. Dat houdt in dat leveranciers zich aan de geldende wet- en regelgeving met betrekking tot de arbeidsvoorwaarden houden.
Gedeelde verantwoordelijkheid
Asscher en Van der Laan zijn het erover eens dat dit een gedeelde verantwoordelijkheid is voor alle partijen in de keten; van telers tot retailers. De overheid heeft hierbij de rol van wetshandhaver, geeft de minister aan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (KOU) #692304
Gebruikt, € 3.950
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (ZUI) #692561
Gebruikt, € 6.966
-
JOHN DEERE 4066M COMPACTTREKKER (HIL) #694697
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Z997R incl 72RD Maaidek (BIE) #690365
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 11°30 %
-
Zondag21° / 9°0 %