Winnaars 'Mooiste Koeien' beloond
De winnaars van Nieuwe Oogst haar veebeoordelingswedstrijd 'Wat zijn de Mooiste Koeien' zijn vanmiddag in het zonnetje gezet op boerderij Op d'n Akker in Nagele.
Eerste prijswinnaar was dit jaar Heriet Lieuwes uit Goingarijp. Zij scoorde het beste met niet meer dan 2 strafpunten. Haar zoon Reitze Lieuwes vertegenwoordigde haar en mocht als eerste een prijs uit de pot van in totaal 76 beschikbaar gestelde prijzen kiezen. Hij koos voor 5 rietjes van de stier Brawler van Semex.
Fokkersverhaal
De prijswinnaars werden verder beloond met een presentatie van melkveehouder en fokker Sietze Henk Haytema uit Koudum. Op zijn bedrijf Caudumer Holsteins zet hij vol in op spoelingen met hoge genomic-stieren en hoopt zo de beste stieren te fokken.
Haytema houdt overwegend roodbonte koeien en is momenteel succesvol maar realistisch. 'Niet iedereen kan zo boeren als ik doe want dan lopen we allemaal vast.'
Meer hierover komende zaterdag in Nieuwe Oogst en volgende week zaterdag in vakkatern Veehouderij van Nieuwe Oogst
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER MY2026 (MOL) #777346
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (OLD) #708784
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6155R TREKKER AP (HAE) #60472
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 3033R compacttrekker (HIL) #776890
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Zondag14° / 5°80 %
-
Maandag15° / 8°60 %
-
Dinsdag16° / 6°70 %











