Handelaren dagen FloraHolland
Groothandelaren in bloemen en planten slepen veiling FloraHolland voor de rechter. De handelaren willen zo voorkomen dat FloraHolland volgend jaar nieuwe handelstarieven invoert.

De handelaren willen via de rechter afdwingen dat het veilingreglement wordt nageleefd. Daarin staat dat alleen door een handelsdelegatie goedgekeurde tarieven bindend zijn.
De handel, bijgestaan door brancheorganisatie Vereniging van Groothandelaren in Bloemkwekerijprodukten (VGB), stelt dat die goedkeuring niet is verleend.
Tarieven
VGB-directeur Robert Roodenburg stelt dat er geen overleg is geweest over de tarieven. 'Er is niet eens onderhandeld met onze delegatie. Eenzijdig door de veiling vastgestelde tarieven zijn alleen aan ons meegedeeld.'
FloraHolland wil de tarieven op haar diverse exportveilingen uniformeren. Maar daarbij wordt hett hoogste niveau – dat van de vestiging in Aalsmeer – aangehouden.
Forse verhoging
Dat betekent in elk geval voor in Naaldwijk en Rijnsburg kopende handelaren een forse verhoging.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-
JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ZUI) #692965
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Maandag17° / 11°90 %
-
Dinsdag15° / 11°85 %
-
Woensdag15° / 10°15 %