Exportkansen naar WTO-lid Rusland groeien
Rusland is sinds deze week officieel lid de wereldhandelsorganisatie WTO. De export naar en import uit het land wordt daardoor eenvoudiger en goedkoper.
Rusland is sinds deze week officieel lid de wereldhandelsorganisatie WTO. De export naar en import uit het land wordt daardoor eenvoudiger en goedkoper.
In de praktijk betekent dit onder meer dat Rusland stapsgewijs zijn invoerrechten verlaagt, zijn uitvoerrechten beperkt en Europese dienstverleners een betere toegang tot zijn markt biedt. De douanerechten voor sierteelt worden bijvoorbeeld omlaag gebracht per 2013, 2015 en 2017.
Investeringen
EU-commissaris voor handel Karel de Gucht is opgetogen over de zakelijke kansen die het lidmaatschap zowel Europa als Rusland biedt. Hij verwacht dat de investeringen in handel zullen toenemen.
Ook verwacht De Gucht dat Rusland zich zal houden aan de internationale handelsregels en -normen waartoe het zich verbonden heeft.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (HAE) #781279
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (MOL) #781743
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, € 240.000
-

John Deere 6M 165 (BRU) #695499
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










