Melkunie komt terug met Peer Mascini
Arla Foods zet Peer Mascini in bij de terugkeer van Melkunie. De acteur speelt weer een belangrijke rol in reclame-uitingen van het zuivelmerk.
Dat meldt Adformatie. Zuivelproducten onder het merk Melkunie keren na 11 jaar afwezigheid terug in de Nederlandse supermarkten. De herlancering begint eind deze maand.
Het merk Melkunie werd in 2001 van de markt gehaald, maar geniet nog grote naamsbekendheid. Ook kunnen veel mensen zich de reclamespotjes nog herinneren, waarin Mascini uitlegt waarom al het goede van Melkunie-koeien komt. Kenmerkend was zijn uitspraak 'Ik zeg nog zo: geen bommetje.'
In de www.youtube.com/watch?v=XCreQko1F6cnieuwe campagne gaat de acteur met zijn tijd mee. Hij wijst onder meer op de Facebook-pagina van Melkunie.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, € 6.500
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #777336
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (MID) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 8080A
1982, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










