Ganzen 't Bovenwater met laser verjagen
Niet alleen boeren grijpen naar laserlicht om ganzen te verjagen. Ook de beheerders van recreatieplas 't Bovenwater in Lelystad proberen de vogeloverlast hiermee te verkleinen. Het gaat om een proef van 2 weken die 31 juli start.
Het is volgens gemeente Lelystad voor het eerst dat de lasertechniek wordt toegepast bij het verjagen van ganzen in het water. Eerder probeerde melkveehouder Arend Krikke in Sibrandabuorren voor Nieuwe Oogst hetzelfde laserapparaat uit.
De gemeente probeerde de afgelopen weken met inzet van een hond de ganzen van het strand te verjagen. Dat had niet het gewenste effect.
Afschot
Om niet meteen tot afschot over te gaan, probeert Lelystad het nu eerst met het gebruik van een laser.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6155R (STE) #59803
Gebruikt, € 72.000
-

Evers 11 tands (BRU) #776608
Gebruikt, € 950
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











