Platform Boeren in het Vechtdal van start
Het nieuwe platform Boeren in het Vechtdal gaat projecten ontwikkelen om de landbouw in het Vechtdal te versterken.
Overijssels gedeputeerde Bert Boerman geeft morgen het startschot voor het 5-koppige team dat onder leiding staat van afdelingsvoorzitter van LTO Noord Dalfsen Jan Jansen Holleboom.
'We gaan de ideeën die in de Landbouwontwikkelingsagenda Ruimte voor de Vecht naar voren zijn gebracht, beoordelen en we kijken of ze kunnen leiden tot concrete projecten', aldus de voorzitter van het nieuwe platform.
Praktisch voordeel
De projecten moeten de boeren toekomstperspectief bieden en praktisch voordeel opleveren. Daarnaast moeten ze kunnen rekenen op maatschappelijk draagvlak en samenhang hebben met natuur, water en landschap.
Het platform heeft 2 jaar de tijd om er voor te zorgen dat er voor eind mei 2015 minstens 5 projecten zijn gerealiseerd. Jansen Holleboom wil het liefst deze zomer al met een project van start gaan.
Boeren in het Vechtdal is een deelproject van Ruimte voor de Vecht.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland Taarup 80110 schudder
2010, € 7.250
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (HAE) #781758
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon cultivator 3,85 meter (ZIJ) #783876
Gebruikt, € 300
-

John Deere 5085M (BRU) #696925
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










