Volop kansen voor kip in Rusland
Er liggen volop kansen in Rusland voor Nederlandse pluimveehouders. De pluimveeindustrie moderniseert in hoog tempo en de pluimveevleesconsumptie neemt de komende jaren fors toe.
Dat stelde Igor Chtcheglov, oud-Landbouwraad voor Rusland in Nederland, deze week op een bijeenkomst van het Dutch Poultry Centre (DPC) in Lent. In 2011 lag de pluimveevleesconsumptie op 3,1 miljoen ton. Dit zal naar verwachting de komende jaren stijgen naar 4,5 miljoen ton.
Pluimveehouders die in Rusland willen beginnen, zullen wel moeten investeren in mensen en opleidingen, adviseerde professor Ruud Huirne van Wageningen Universiteit. Russen hebben volgens hem geen grip op hun bedrijven. 'Op deelgebieden presteren ze goed, maar het overzicht ontbreekt.'
Naamsbekendheid
DPC investeert de komende maanden veel in Rusland. 'We willen onze naamsbekendheid vergroten en onze reputatie en netwerk uitbouwen', zegt Rusland-specialist Irina Tutert-Mikhailova.
DPC heeft onder meer een paviljoen op de beurs VIV Russia in 2013 en is van plan werkbezoeken over en weer te organiseren.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

Pottinger HIT HT 11100 schudder (BIE) #693508
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-

Pottinger Servo 4000P wentelploeg (HIL) #779280
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











