Thieme gaat door in de Kamer
Marianne Thieme wil bij de komende Kamerverkiezingen weer lijsttrekker zijn van de Partij voor de Dieren. Volgende week keert ze na een zwangerschapsverlof terug in Den Haag.
Het partijbestuur van de PvdD heeft Thieme inmiddels als lijsttrekker voorgedragen. Op 1 juli beslissen de leden tijdens het verkiezingscongres over haar kandidatuur.
Ook Esther Ouwehand, het andere Kamerlid van de PvdD, wil graag doorgaan. Tot 14 mei kunnen andere kandidaten zich aanmelden, daarna stelt een commissie de concept-kandidatenlijst op.
Vier zetels
De Partij voor de Dieren is optimistisch over de uitslag van de vervroegde verkiezingen. Volgens het partijbestuur is een verdubbeling van het aantal Kamerzetels van 2 naar 4 mogelijk.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5100R CQ 16/16 (BRU) #703570
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (WOL) #777373
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP (DAA) #704763
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (MOL) #781072
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










