Wakker Dier start posteractie op stations
Wakker Dier begint een posteractie op stations om aandacht te vragen voor de intensieve veehouderij. Op meer dan 5000 stations zijn posters te zien met foto's van een gangbare en een biologische kip.
De dierenwelzijnsorganisatie wil dat Nederlandse pluimveehouders omschakelen naar een systeem met een langzamer groeiend kippenras met meer ruimte binnen en een buitenverblijf. Deze kippen zijn onder andere van een ras dat trager groeit, waardoor het antibioticagebruik en de meeste welzijnsproblemen sterk afnemen.
Beter Leven ster
Na de start van de campagne van Wakker Dier in april hebben Unilever, Olvarit en Struik al aangegeven over te stappen naar kippenvlees dat voldoet aan de eisen voor 1 Beter Leven ster van de Dierenbescherming.
Vanaf maandag 7 mei richt de campagne zich op McDonald's, Iglo en Wagner Pizza van Nestlé.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Rumptstad Ploeg RPV140-480 Variabel (4+1) wentelploeg (HG) #130235
Gebruikt, P.O.A.
-
RS330 VRF
Gebruikt, € 750
-
Husqvarna Zitmaaier / tuintrekker R200iX (LH) #60841
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Cultivator (geen schijveneg) Karat 10 (ZND) #75861
Gebruikt, € 14.959
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %